Certyfikaty, certyfikaty

O uwagę prosimy placówki, które w tym roku mają otrzymać certyfikat, czyli rozpoczęły realizację programu w 2015 roku. Certyfikat można otrzymać na trzy sposoby:
1. Uroczyste wręczenie odbędzie się na Zjeździe Bezpiecznych Przedszkoli w Toruniu. Serdecznie zapraszamy i prosimy o przesłanie do 15.02 informacji czy przedstawiciel przedszkola przyjedzie na Zjazd. (certyfikat A3 drukowany na materiale, gratis, termin zjazdu 5-6.04.2018).
2. Jeśli nie, to:
– prosimy o informacje czy mamy wysłać certyfikat mailem (plik PDF do samodzielnego druku, całkowicie za darmo. Plik jest przygotowany do formatu A3)
– wydrukować na materiale (koszt certyfikatu to 35 złotych brutto plus koszt wysyłki).
We wszystkich przypadkach bardzo prosimy o podanie dokładnej nazwy placówki, która ma się znaleźć na certyfikacie. W przypadku wysyłki prosimy o dane do faktury. Kontaktujcie się z nami mailowo: Agata Gabrysz (gabrysz.agata@gmail.com )