Zjazd Bezpiecznych Przedszkoli – Toruń

Gorąco zapraszamy na kolejny Zjazd Bezpiecznych Przedszkoli. Tym razem spotykamy się w pięknym Toruniu, tuż przy Starówce. Hotel jest uroczy, gościnny, ale niewielki, dlatego prosimy o szybką rezerwację miejsc. W tym roku zapisy trwają do końca lutego. Formularz Zjazd Toruń 2018 do pobrania

Czas: 5-6.04.2018 (czwartek/piątek); Miejsce: Toruń; Koszt: 495/ 325 (bez noclegu) zł brutto (bez kosztów dojazdu): noclegi, posiłki, udział w konferencji, materiały, barek kawowy, certyfikat ze szkoleń. Jak zwykle zrobimy wszystko, by szkolenia były interesujące, a atmosfera wyjątkowa. Będzie integracja sensoryczna, wystąpienia publiczne, gry i zabawy z programem Moje Emocje i coś dla Dyrekcji: RODO – czyli unijna dyrektywa o ochronie danych osobowych.
Dzwońcie 693 17 81 66 lub mailujcie gabrysz.agata@gmail.com do Agaty po informacje i rezerwację miejsca na zjeździe. Można również skorzystać z formularza kontaktowego: http://bezpieczneprzedszkole.com/index.php/contacts/