Konkurs dla nauczycieli

Uwaga, uwaga: konkurs dla nauczycieli, którzy w pracy z dziećmi wykorzystują pomoce Bezpiecznego Przedszkola. Przyślijcie do nas zdjęcia, prezentacje lub filmiki z kreatywnego wykorzystania naszych pomocy. Najciekawsze prace zostaną nagrodzone. Nagrodami w konkursie będą oczywiście nasze pomoce. Prace można przesyłać do końca marca. Ogłoszenie wyników nastąpi na zjeździe Bezpiecznych Przedszkoli w Toruniu. Prace będą prezentowane na naszej stronie. Każda praca powinna zawierać nazwę i adres przedszkola, imię i nazwisko autora oraz zgody rodziców na publikację zdjęć dzieci na stronie Bezpiecznego Przedszkola. O tym kto wygrał poinformujemy na naszej stronie , a nagrody wyślemy pocztą. Czekamy pod adresem mailowym gabrysz.agata@gmail.com. Większe pliki możecie bezproblemowo przesyłać korzystając z darmowej usługi

wetransfer.com