BEZPIECZEŃSTWO - inne
Up

Plakat Dni Bezpiecznego Przedszkola format PDF

Plakat Dni Bezpiecznego Przedszkola w formacie PDF edytowalny

Plakat Dni Bezpiecznego Przedszkola format Word (doc)

Plakat Dni Bezpiecznego Przedszkola plik graficzny (png)

Zapraszamy do akcji Zdrowo Skokowo Odlotowo i lektury regulaminu akcji.

Projekt naklejki "Jeżdżę w foteliku" Na karcie znajduje się 11 naklejek o średnicy 9 cm.

Nie wiesz jak smakują soki Maurera i chcesz ocenić, czy warto przystąpić do programu? Złóż jednorazowe zamówienie testowe.

Formularz zgłoszeniowy do projektu Zdrowo Sokowo Odlotowo

Formularz zgłoszeniowy uczestnictwa w programie Bezpieczne Przedszkole. Jeżeli Wasze przedszkole (po otrzymaniu programu pocztą)zdecydowało się na przystąpienie do programu, prosimy o pobranie i wypełnienie tego formularza i odesłanie e-mailem na adres diktum@diktum.pl.

Zdrowo Sokowo Odlotowo - scenariusz pierwszego spotkania z rodzicami. Rodzice poznają zasady projektu i razem z dziećmi poznają smak prawdziwych soków, sałatek owocowych.

Chcecie zmienić smaki zamawianych soków? Ten formularz do tego służy. Wystarczy go ściągnąć, zaznaczyć w odpowiednich miejscach i wysłać na wymieniony w formularzu adres internetowy do 15 każdego miesiąca.

Plik graficzny z zapisem nutowym hymnu Bezpiecznych Przedszkoli

Melodia naszego hymnu bez wokalu. Format mp 3

Tekst hymnu Bezpiecznego Przedszkola,który został wybrany 27.03.2014 w Lesznie spośród prac nadesłanych na konkurs.

Słowa:  Agnieszka Gumulak, Zofia Muzyk, Jolanta Migała Przedszkole nr 47 w Zabrzu

W pliku znajdziecie wybrany przez Jury na V zjeździe Bezpiecznych Przedszkoli w Lesznie (26-27.03.2014) tekst hymnu Bezpiecznych Przedszkoli oraz pozostałych utworów nadesłanych na nasz konkurs.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty szkoleniowej.

Formularz zamówienia na autorskie pomoce edukacyjne Bezpiecznego Przedszkola.

Zaznacz zamawiane pomoce, ilość sztuk i wypełniony formularz wyślij mailem na adres diktum@diktum.pl lub faksem 774815313 albo zajrzyj do naszego SKLEPU i dokonaj zakupów elektronicznie.

Prezentacja Pawła Zippela z firmy Unifikator dotycząca bezpieczeństwa podczas wakacyjnego wypoczynku.

Wiek przedszkolny to okres, w którym rozwój dziecka uwarunkowany jest jego aktywnością. Wiadomo jest, iż dziecko od najwcześniejszych lat odczuwa potrzebę ruchu. Wyraża się to w jego dążeniu do zabawy i tańca. Powszechnie znany jest również wpływ aktywności fizycznej na prawidłowy rozwój ruchowy dziecka, połączenie tej aktywności z muzyką przynosi jeszcze więcej korzyści.

Zapraszamy do lektury tekstu Katarzyny Szybowicz - właścicielki i nauczycielki prywatnego przedszkola "Kropeczka" w Bielsku Białej i instruktora tańca propagującej taniec towarzyski jako doskonalą metodę ogólnego rozwoju dzieci.

Realizując założenia standardów kontroli zarządczej nie możemy zapomnieć o bardzo ważnej grupie C, w której mieszczą się wszelkie mechanizmy kontroli. Dyrektor odpowiedzialny za cały majątek placówki, odpowiedzialny jest również za zasoby informatyczne, co stwarza często problemy. Jak dyrektor przedszkola, najczęściej bez wiedzy informatycznej ma sprostać ogromnemu wyzwaniu jakim jest kontrola nad środowiskiem informatycznym w przedszkolu?

Pokaż #
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>