SKLEP


Lista produktów
Pokaż koszyk

Nasi partnerzy

PATRONAT HONOROWY

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gościmy


Notice: Undefined index: xe74092b in /bezpieczneprzedszkole/templates/theme533/html/mod_whosonline/default.php on line 1
Naszą witrynę przegląda teraz 134 gości 
Nasze pomoce
Bezpieczny Teatrzyk
czwartek, 18 grudnia 2014 17:41
PDF Drukuj Email

Bezpieczny Teatrzyk- Nasz teatrzyk to dziesięć kolorowych figurek wykonanych z PCV przedstawiających: mamę, tatę, babcię (lub obcą osobę), Zuzię, Wojtka, kota Iskrę, psa Nera,lekarza, policjanta i strażaka. Figurki zaprojektował Marcin Skoczek. Do figurek dołączona jest książeczka z 10 scenariuszami przedstawień dydaktycznych. Tytuły przedstawień:  Labirynt w galerii/ Lewa noga i czekoladki/ Na ulicy /Niebezpieczne zabawy/ Ostrzegacz pasowy/ Pies w parku/ Pożar/ Wojtek u dentysty /Wypadek /Zuzia i Nero. Scenki oparte są na opowiadaniach Piotra Gabrysza (do ściągnięcia z naszej strony). Figurki z teatrzyku doskonale nadają się również do odtwarzania innych, autorskich przedstawień, zabawy własnej dzieci. Wykorzystanie Bezpiecznego Teatrzyku ograniczone jest tylko kreatywnością dzieci i nauczycieli. Cena 250 zł brutto.

Pudełko zawiera: 10 figurek PCV, książeczkę ze scenariuszami przedstawień.

 
Piotr Gabrysz "W poszukiwaniu kosmicznego paliwa"
środa, 11 czerwca 2014 13:58
PDF Drukuj Email

Po serii opowiadań dostępnych na stronie Bezpiecznego Przedszkola czas na większą opowieść. "W poszukiwaniu kosmicznego paliwa, czyli nocna wyprawa Zuzi" to 32 stronicowa książeczka w zabawny sposób poruszająca tematykę bezpieczeństwa. Kapitalne ilustracje stworzył Marcin Skoczek, grafik i satyryk. Historię wymyślił i opisał Piotr Gabrysz, którego opowiadania możecie przeczytać na naszej stronie. Książka opowiada o spotkaniu Zuzi, sześciolatki z miasta z tajemniczym przybyszem z obcej planety. Pwtrik, bo tak nazywa się kosmita ma problem ze swoim kosmicznym statkiem, a o pomoc prosi Zuzię... Opowieść pełna jest zabawnych sytuacji, które jednocześnie uczą prawidłowego zachowania w różnych sytuacjach. Dostępna jest również wersja audio w wykonaniu młodych aktorów z PWSF w Łodzi i PWST we Wrocławiu. Cena 10 zł brutto. Plik PDF

PRZEJDŹ DO SKLEPU

 
"W poszukiwaniu kosmicznego paliwa" audiobook
środa, 11 czerwca 2014 13:46
PDF Drukuj Email

PRZEJDŹ DO SKLEPU

Piotr Gabrysz "W poszukiwaniu kosmicznego paliwa" audiobook (pliku mp 3) Po serii opowiadań dostępnych na stronie Bezpiecznego Przedszkola czas na większą opowieść. "W poszukiwaniu kosmicznego paliwa, czyli nocna wyprawa Zuzi" to 32 stronicowa książeczka w zabawny sposób poruszająca tematykę bezpieczeństwa. Kapitalne ilustracje stworzył Marcin Skoczek, grafik i satyryk. Historię wymyślił i opisał Piotr Gabrysz, którego opowiadania możecie przeczytać na naszej stronie. Książka opowiada o spotkaniu Zuzi, sześciolatki z miasta z tajemniczym przybyszem z obcej planety. Pwtrik, bo tak nazywa się kosmita ma problem ze swoim kosmicznym statkiem, a o pomoc prosi Zuzię... Opowieść pełna jest zabawnych sytuacji, które jednocześnie uczą prawidłowego zachowania w różnych sytuacjach. Głosu Zuzi udzieliła Anna Gabrysz, w pozostałe postaci brawurowo wciela się Jakub Nosiadek a lektorem jest autor, czyli Piotr Gabrysz. Czas trwania 45 min. Cena 10.00 zł brutto

Polecamy również e-book w wersji PDF "W poszuiwaniu kosmicznego paliwa, czyli nocna wyprawa Zuzi" Autor: Piotr Gabrysz, il. Marcin Skoczek; cena 10 zł

 
Jak zamówić ?
środa, 11 czerwca 2014 13:38
PDF Drukuj Email

To bardzo proste: wystarczy wejść do naszego sklepu KLIKNIJ TUTAJ lub w belkę na górze strony SKLEP lub belkę po prawej stronie Pomoce Bezp. Przedszkola; Zabawki PILCH. Zalogować się i zamówić potrzebne pomoce. Można też sięgnąć po formularz zamówienia http://www.bezpieczneprzedszkole.com/inne wypełniony przesłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub faksem 774815313. Zapraszamy!

 
Tekstylne miasteczko drogowe II
wtorek, 18 marca 2014 17:18
PDF Drukuj Email

PRZEJDŹ DO SKLEPU

Tekstylne miasteczko drogowe cz.II- kolejne koszulki do świetnie sprzedającego się Tekstylnego Miasteczka Drogowego: Policjant, Strażak, Samochód osobowy, Autobus i światła na przejściu dla pieszych. Teraz jeszcze lepsza zabawa i edukacja. Łącznie jedenaście koszulek do wyboru!.

Cena kompletu: 300 zł brutto

 
Tekstylne Miasteczko Drogowe cz. I.
poniedziałek, 09 września 2013 16:55
PDF Drukuj Email

Tekstylne miasteczko drogowe

PRZEJDŹ DO SKLEPU
Które dziecko nie marzy o tym, by choć przez chwilę stać się kierowcą policyjnego samochodu, karetki, wozu strażackiego albo wielkiej ciężarówki? Z naszą nową pomocą staje się to możliwe. Przy okazji nauczyciele otrzymują kapitalną pomoc edukacyjną, dzięki której przedszkolaki  błyskawicznie nauczą się zasad ruchu drogowego… a po skończonych zajęciach wszystkie samochody i pasy rolujemy, dzięki czemu w ogóle nie zajmują miejsca.
Podstawowa wersja miasteczka składa się z 6 elementów:
1.Koszulka „Policja”

2.Koszulka „Straż Pożarna”

3.Koszulka „Ambulans”

4.Koszulka „TIR”

5.Koszulka „Sygnalizator”

6.Przejście dla pieszych 1 szt. dł. 1,6 m

 

 

 

 

 

Koszulki zrobione są z odpornego na zniszczenie i zabrudzenie materiału (można prać). Wkładane przez głowę, nie krępują ruchów, łatwo je założyć i zdjąć. Są całkowicie bezpieczne podczas zabawy. Nie mają żadnych twardych elementów.
Do pracy można również wykorzystać elementy Bezpiecznej Skrzyni: strój policjanta, strażaka, lekarza, stetoskop itp.

Tekstylne miasteczko umożliwia zabawę i pracę dla całej grupy. Kierowcy samochodów mogą się zmieniać, a pozostałe dzieci są wtedy pieszymi. Elementy miasteczka można również wykorzystać jako strój do wszelkich przedszkolnych przedstawień.
Cena  kompletu 350 zł brutto plus koszty wysyłki
PRZEJDŹ DO SKLEPU

 
Bezpieczne memo
środa, 28 sierpnia 2013 18:54
PDF Drukuj Email

"BEZPIECZNE MEMO" PRZEJDŹ DO SKLEPU

Drewniane memo w rozmiarze 10 x 10 cm  (cena 99 zł) lub 5x5 cm (cena 59 zł). Komplet w ekologicznym, kartonowym pudełku składa się z 16 par płytek przedstawiających dobre i niebezpieczne zachowanie w różnych okolicznościach.

Gra przeznaczona jest dla dzieci od 5 roku życia
Wyrabia pamięć, spostrzegawczość i kojarzenie, uczy właściwego zachowania związanego z bezpieczeństwem. W grze może brać udział od jednego do trzech graczy (ze względu na niewielką ilość kostek, przy większej liczbie graczy gra może stać się nieciekawa). Memo zawiera 32 kostki wykonane z drewnianej sklejki, które przedstawiają dzieci w różnych bezpiecznych i niebezpiecznych sytuacjach, które są połączone w pary).

  • Kostki, na których widnieje smutna buzia informują, że dziecko postępuje niewłaściwie.
  • Kostki, na których jest uśmiechnięta buzia informują, że dziecko postępuje prawidłowo.

Celem gry jest znalezienie wszystkich par- tematycznie pasujących do siebie obrazków. Kostki odwraca się ilustracjami do spodu i miesza. Następnie losuje się gracza, który rozpoczyna grę. Możemy odsłaniać tylko dwie kostki jednocześnie. Wygrywa ten gracz, który zbierze najwięcej par. Przed przystąpieniem do gry warto omówić z dziećmi poszczególne rysunki wyjaśniając jakie niebezpieczeństwo grozi dziecku i co jest niewłaściwego w jego zachowaniu (szczególnie te, które mogą być dla dziecka trudne do zrozumienia- dziewczynka w słuchawkach, dworzec kolejowy, dziecko idące niewłaściwą stroną drogi).
Kostki z dużej wersji MEMO mogą służyć jako ilustracje do prowadzenia zajęć z zakresu bezpieczeństwa. Możemy je rozłożyć koszulkami do dołu, dzieci mają za zadanie dobrać obrazki parami i wyjaśnić czym one się różnią. Można też wprowadzić element rywalizacji -wygrywa to dziecko, które zbierze największą ilość par.

Cena 99 zł brutto (memo duże) i 59 zl brutto (memo małe). W zakładce "dla dzieci" znajdziecie elektroniczną wersję naszego memo - drewniana składa się z tych sam par obrazków. Zobacz więcej zdjęć.

PRZEJDŹ DO SKLEPU

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 2