SKLEP


Lista produktów
Pokaż koszyk

Nasi partnerzy

PATRONAT HONOROWY

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gościmy


Notice: Undefined index: xe74092b in /bezpieczneprzedszkole/templates/theme533/html/mod_whosonline/default.php on line 1
Naszą witrynę przegląda teraz 110 gości 
Spotkanie z przyrodą
środa, 10 maja 2017 13:23
PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

„Pszczółki” z Niepublicznego Przedszkola nr 3 „Wesoły Smyk” w Chodzieży gościły w swojej sali pana Wojtka, pracownika Nadleśnictwa Podanin. Gość przyniósł dzieciom wiele rekwizytów, które wykorzystywał podczas opowiadania o lesie. Dzieci wzbogaciły wiedzę na temat zwierząt mieszkających w lesie, drzew i kwiatów. Miały okazję obejrzeć poroże daniela i jelenia, gałązki drzew liściastych i iglastych, zdjęcia najbardziej znanych mieszkańców lasów oraz wiosennych kwiatów, które można zobaczyć podczas wiosennych spacerów.