Notice: Undefined index: xe74092b in /bezpieczneprzedszkole/templates/theme533/html/mod_whosonline/default.php on line 1
BEZPIECZEŃSTWO - zabawy i zajęcia
Up

Zabawy i zajęcia

Przysyłajcie nam swoje scenariusze zabaw kształtujących „bezpieczne zachowania u dzieci” najciekawsze zamieścimy na stronie bezpiecznego przedszkola. Jeżeli scenariusz jest waszego autorstwa, zaznaczcie to, jeżeli nie - nie zapomnijcie podać źródła, z którego pochodzi scenariusz.

Warsztaty pod hasłem„ Pomóż swojemu dziecku przekroczyć próg przedszkola” mają na celu uświadomienie rodzicom jak ważny i trudny dla każdego dziecka jest moment pójścia do przedszkola i co oni mogą zrobić, aby pomóc swoim dzieciom i przygotować je do pierwszych dni w przedszkolu.

Gra ćwicząca wyobraźnię, pomaga dzieciom rozwiązywać problemy i podejmować decyzję.

Zaznajamia dziecko z podstępami, do jakich mogą uciekać się niektórzy ludzie, chcąc wyrządzić mu krzywdę.

zabawy i agresja (281.80 kB)

Kilka prostych zabaw i gier, które pozwolą dzieciom bezpiecznie wyładować agresję i negatywne emocje

Pokaż #