Konkurs plastyczny „Przedszkole wolne od plastiku”

zdj. MatthewGollop pixabay.com

Zapraszamy do udziału w plastycznej zabawie. Ogłaszamy konkurs na projekt graficzny znaczka akcji „Przedszkole wolne od plastiku”.
Akcja, która ruszy niebawem będzie miała na celu zwiększenie świadomości ekologicznej dzieci i rodziców oraz realne zmniejszenie ilości jednorazowych przedmiotów plastikowych (kubki, talerzyki, woreczki, rurki, sztućce itp.) w przedszkolu.

Zasady konkursu
Przedmiotem konkursu jest opracowanie projektu logotypu akcji „Przedszkole wolne od plastiku”. Stawiamy więc na prostotę, symboliczne ujęcie tematu, co na pewno nie jest proste. Technika prac dowolna.
Każde przedszkole biorące udział w konkursie może przesłać maksymalnie dwie prace. Wszystkie nadesłane projekty zostaną zaprezentowane na naszej fejsbukowej witrynie. Wybrana praca stanie się podstawą do opracowania graficznego znaczka, oraz zostanie nagrodzona nagrodą rzeczową.
Termin nadsyłania prac 24 marca 2020 adres: piotr.gabrysz@diktum.pl lub mesenger FB Bezpiecznego Przedszkola
Prace muszą być opisane: nazwa przedszkola, miejscowość, imię i nazwisko (imię), wiek artysty. Przed wysłaniem pracy należy uzyskać zgodę opiekunów prawnych na publikację oraz publikację danych osobowych na profilu FB Bezpiecznego Przedszkola. Fotokopię zgody należy dołączyć do wysyłanej pracy.