Zuzia i Pwtrik, czyli w poszukiwaniu kosmicznego paliwa

Zuzia i Pwtrik, czyli w poszukiwaniu kosmicznego paliwa
rys Marcin Skoczek

Prezentujemy Wam 6 odcinków mp 3 opowiadania Piotr Gabrysza o tajemniczej podróży Zuzi i jej kosmicznego przyjaciela Pwtrika. Nagranie powstało w 2013 roku. Głosu użyczyli (wtedy jeszcze studenci wydziału lalkarskiego PWST we Wrocławiu) Anna Gabrysz (Taraszkiewicz) i Jakub Nosiadek oraz autor opowiadania. Jak to w Bezpiecznym Przedszkolu sporo w środku treści edukacyjnych o bezpiecznym zachowaniu. Nie zapomnijcie o tym porozmawiać z dziećmi po wysłuchaniu kolejnych odcinków. W innym pliku znajdziecie wersję pdf, również do bezpłatnego ściągnięcia. Ilustracje do książeczki wykonał Marcin Skoczek.

Zuzia i Pwtrik odc.1
Zuzia i Pwtrik odc 2
Zuzia i Pwtrik odc 3
Zuzia i Pwtrik odc 4
Zuzia i Pwtrik odc 5
Zuzia i Pwtrik odc 6