Agata Gabrysz
Agata Gabrysz

Trener

Autorka i organizatorka programu „Bezpieczne Przedszkole”, od 25 lat nauczyciel przedszkola, dyrektor, obecnie właściciel Dictum – firmy opiekującej się Bezpiecznym Przedszkolem. Socjoterapeuta oraz logopeda szkolny i przedszkolny, trener. W Bezpiecznym Przedszkolu odpowiada za kontakty z Wami. Autorka scenariuszy zajęć związanych z problematyką bezpieczeństwa (znajdziecie je na stronie) i pomocy edukacyjnych. Wspólnie z Anną Cieślik opracowała autorski program “Moje Emocje” (więcej o Emocjach na www.bezpiecznaszkola.com)

Dostając niewiele pieniędzy na dokształcanie moich nauczycieli, muszę bardzo dokładnie przesiać sitem wszystkie propozycje kursów i warsztatów pojawiających się na rynku szkoleń. Wybieram szkolenia z “Bezpiecznego Przedszkola”, gdyż zawsze są one świetnie przygotowane i satysfakcjonują moich nauczycieli.
Ilona Szyjkowska, Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr3 w Sosnowcu
Poziom przygotowania szkolenia „Wymaluj emocje” był imponujący. Ogromna wiedza prowadzącej, sposób przeprowadzania szkolenia oraz możliwość zdobywania praktycznej wiedzy przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Teraz mogę w swojej codziennej pracy wykorzystywać nieznane mi dotąd metody. Dziękuję.
Katarzyna Kantorysińska, Przedszkole nr 3 Sosnowiec
W programie uczestniczymy już od 2011 roku, chociaż po realizacji trzyrocznego cyklu i otrzymaniu Certyfikatu Bezpiecznego Przedszkola dalej wychowujemy na nim kolejne pokolenia przedszkolaków, dając dzieciom wzorzec prawidłowych postaw wpływających na ich bezpieczeństwo i mając nadzieję, że zamierzone efekty będą procentować w kolejnych etapach ich życia.
Dorota Mitręga, Dyrektor przedszkola nr 6 w Dąbrowie Górniczej.

Add Comment