Anna Cieślik
Anna Cieślik

Trener

Psycholog i trener biznesu, osoba, która naukowo    i w praktyce zajmuje się polepszaniem jakości życia ludzi dorosłych. Jej pasją jest zgłębianie tajemnicy osobowości ludzkiej oraz potencjału, który w niej drzemie. Uwielbia współtowarzyszyć  zmianom jakie dokonują się w ludziach na drodze ich rozwoju zarówno zawodowego, jak i osobistego. Specjalizuje się między innymi w zakresie psychologii osobowości, komunikacji interpersonalnej, psychologii zarządzania, psychologii obsługi klienta i sprzedaży. Szkoli dyrektorów, liderów, trenerów, nauczycieli, pracowników samorządowych, klientów biznesowych oraz indywidualnych, dla których rozwój jest priorytetem. Uwielbia pracę z ludźmi, doskonale sprawdza się w pracy z grupą, jej zaangażowanie i kreatywność są prawdopodobnie w stanie przyciągnąć uwagę każdego. Swoją wiedzę wykorzystuje działając zawodowo na różnych płaszczyznach:

  • naukowej – pracuje ze studentami, robi badania, popularyzuje wiedzę psychologiczną, a także zgłębia interesujące ją obszary wiedzy pisząc książki oraz artykuły naukowe;
  • szkoleniowej – pracuje z różnymi organizacjami i klientami biznesowymi nad wzmacnianiem ich pozycji na rynku oraz  wspiera w zmianach jakie są konieczne na drodze rozwoju przedsiębiorstwa;
  • terapeutycznej – prowadzi indywidualne coachingi w duchu psychologii pozytywnej, których celem jest wspieranie rozwoju osobistego.
Dostając niewiele pieniędzy na dokształcanie moich nauczycieli, muszę bardzo dokładnie przesiać sitem wszystkie propozycje kursów i warsztatów pojawiających się na rynku szkoleń. Wybieram szkolenia z “Bezpiecznego Przedszkola”, gdyż zawsze są one świetnie przygotowane i satysfakcjonują moich nauczycieli.
Ilona Szyjkowska, Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr3 w Sosnowcu
Poziom przygotowania szkolenia „Wymaluj emocje” był imponujący. Ogromna wiedza prowadzącej, sposób przeprowadzania szkolenia oraz możliwość zdobywania praktycznej wiedzy przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Teraz mogę w swojej codziennej pracy wykorzystywać nieznane mi dotąd metody. Dziękuję.
Katarzyna Kantorysińska, Przedszkole nr 3 Sosnowiec
W programie uczestniczymy już od 2011 roku, chociaż po realizacji trzyrocznego cyklu i otrzymaniu Certyfikatu Bezpiecznego Przedszkola dalej wychowujemy na nim kolejne pokolenia przedszkolaków, dając dzieciom wzorzec prawidłowych postaw wpływających na ich bezpieczeństwo i mając nadzieję, że zamierzone efekty będą procentować w kolejnych etapach ich życia.
Dorota Mitręga, Dyrektor przedszkola nr 6 w Dąbrowie Górniczej.

Add Comment