Anna Gabrysz
Anna Gabrysz

Trener

Absolwentka wydziału lalkarskiego PWST we Wrocławiu oraz Policealnej Szkoły Aktorskiej “Art-Play” Doroty Pomykały. We Wrocławiu można zobaczyć ją w dwóch spektaklach dyplomowych: “Cesky Diplom” reż. Piotr Ratajczak oraz “Jakby nigdy nic” reż. Anna Twardowska. Jej pasją jest praca z dziećmi – ukończyła kurs arteterapii, napisała pracę magisterską o wpływie teatru na rozwój dziecka, jest aktorką w spektaklu lalkowym dla dzieci „Śpij kochana” reż. Dominik Gostomski, reżyserką i aktorką spektaklu „ABC” dla najnajów (dzieci do lat 3), prowadzi warsztaty teatralne i lalkarskie dla dzieci i młodzieży, a także szkolenia dla nauczycieli z zakresu arteterapii i animacji przedmiotu.

Kocha podróże i bardzo ceni sobie współprace zagraniczne – spędziła pół roku na Erasmusie w Brnie, wzięła udział w spektaklu w teatrze Brett w Wiedniu, a od stycznia 2018 dołączy do aktorskiego zespołu niemieckiego teatru Deutsch-Sorbishes Volkstheater w Bautzen.

Dostając niewiele pieniędzy na dokształcanie moich nauczycieli, muszę bardzo dokładnie przesiać sitem wszystkie propozycje kursów i warsztatów pojawiających się na rynku szkoleń. Wybieram szkolenia z “Bezpiecznego Przedszkola”, gdyż zawsze są one świetnie przygotowane i satysfakcjonują moich nauczycieli.
Ilona Szyjkowska, Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr3 w Sosnowcu
Poziom przygotowania szkolenia „Wymaluj emocje” był imponujący. Ogromna wiedza prowadzącej, sposób przeprowadzania szkolenia oraz możliwość zdobywania praktycznej wiedzy przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Teraz mogę w swojej codziennej pracy wykorzystywać nieznane mi dotąd metody. Dziękuję.
Katarzyna Kantorysińska, Przedszkole nr 3 Sosnowiec
W programie uczestniczymy już od 2011 roku, chociaż po realizacji trzyrocznego cyklu i otrzymaniu Certyfikatu Bezpiecznego Przedszkola dalej wychowujemy na nim kolejne pokolenia przedszkolaków, dając dzieciom wzorzec prawidłowych postaw wpływających na ich bezpieczeństwo i mając nadzieję, że zamierzone efekty będą procentować w kolejnych etapach ich życia.
Dorota Mitręga, Dyrektor przedszkola nr 6 w Dąbrowie Górniczej.

Add Comment