Marta Fulczyk
Marta Fulczyk

Trener

 

Marta Fulczyk, absolwentka edukacji kreatywnej i medialnej na Uniwersytecie Opolskim oraz edukacji wczesnoszkolnej z przedszkolną. Ukończyła kurs kwalifikacyjny z oligofrenopedagogiki.  Nauczyciel przedszkola z oddziałami integracyjnymi. Pasjonatka teatru od najmłodszych lat, autorka scenariuszy przedstawień teatralnych dla dzieci  i młodzieży oraz dorosłych, autorka i uczestniczka projektów  i warsztatów teatralnych (m.in. we współpracy z Teatrem Lalki i Aktora w Opolu, pracownikami naukowymi Uniwersytetu w Bonn i Fundacji Carla Richarda Montaga, Liderka Teatroteki Szkolnej – Instytut Teatralny im. Z. Raszewskiego w Warszawie).  Jest autorką  innowacyjnych projektów edukacyjnych, międzynarodowych, we współpracy z innymi  placówkami  edukacyjnymi oraz kulturalnymi.

Dostając niewiele pieniędzy na dokształcanie moich nauczycieli, muszę bardzo dokładnie przesiać sitem wszystkie propozycje kursów i warsztatów pojawiających się na rynku szkoleń. Wybieram szkolenia z “Bezpiecznego Przedszkola”, gdyż zawsze są one świetnie przygotowane i satysfakcjonują moich nauczycieli.
Ilona Szyjkowska, Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr3 w Sosnowcu
Poziom przygotowania szkolenia „Wymaluj emocje” był imponujący. Ogromna wiedza prowadzącej, sposób przeprowadzania szkolenia oraz możliwość zdobywania praktycznej wiedzy przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Teraz mogę w swojej codziennej pracy wykorzystywać nieznane mi dotąd metody. Dziękuję.
Katarzyna Kantorysińska, Przedszkole nr 3 Sosnowiec
W programie uczestniczymy już od 2011 roku, chociaż po realizacji trzyrocznego cyklu i otrzymaniu Certyfikatu Bezpiecznego Przedszkola dalej wychowujemy na nim kolejne pokolenia przedszkolaków, dając dzieciom wzorzec prawidłowych postaw wpływających na ich bezpieczeństwo i mając nadzieję, że zamierzone efekty będą procentować w kolejnych etapach ich życia.
Dorota Mitręga, Dyrektor przedszkola nr 6 w Dąbrowie Górniczej.

Add Comment