Piotr Gabrysz
Piotr Gabrysz

Trener

Redaktor strony www.bezpieczneprzedszkole.com. Trener w firmie szkoleniowej Dictum. Specjalizuje się w szkoleniach z wdrażania standardów kontroli zarządczej, ochrony danych osobowych i kompetencjach miękkich (zarządzanie stresem, zarządzanie czasem, asertywność w komunikacji, umiejętności negocjacyjne). Publikuje w miesięczniku Kadry Kierownicze w Administracji, w portalu www.podatki.biz, Biuletynie Kontroli Zarządczej Ministerstwa Finansów. W wolnych chwilach pisze opowiadania dla dzieci (znajdziecie je na naszej stronie). Kilka z nich opublikował Świerszczyk.

Dostając niewiele pieniędzy na dokształcanie moich nauczycieli, muszę bardzo dokładnie przesiać sitem wszystkie propozycje kursów i warsztatów pojawiających się na rynku szkoleń. Wybieram szkolenia z “Bezpiecznego Przedszkola”, gdyż zawsze są one świetnie przygotowane i satysfakcjonują moich nauczycieli.
Ilona Szyjkowska, Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr3 w Sosnowcu
Poziom przygotowania szkolenia „Wymaluj emocje” był imponujący. Ogromna wiedza prowadzącej, sposób przeprowadzania szkolenia oraz możliwość zdobywania praktycznej wiedzy przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Teraz mogę w swojej codziennej pracy wykorzystywać nieznane mi dotąd metody. Dziękuję.
Katarzyna Kantorysińska, Przedszkole nr 3 Sosnowiec
W programie uczestniczymy już od 2011 roku, chociaż po realizacji trzyrocznego cyklu i otrzymaniu Certyfikatu Bezpiecznego Przedszkola dalej wychowujemy na nim kolejne pokolenia przedszkolaków, dając dzieciom wzorzec prawidłowych postaw wpływających na ich bezpieczeństwo i mając nadzieję, że zamierzone efekty będą procentować w kolejnych etapach ich życia.
Dorota Mitręga, Dyrektor przedszkola nr 6 w Dąbrowie Górniczej.